حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه توالت و فاضلاب خانگی در تهران - خونه سازها

چاه فاضلاب چیست؟ حفر چاه فاضلاب چیست؟

حفر چاه فاضلاب یکی از مواردی است که برای صاحب ساختمان بسیار مهم است و در مورد آن همیشه از شرکت یا افرادی که این خدمات را انجام می دهند، سوال می شود.

ادامه مطلب …

شمع چیست؟ حفر شمع به چه صورت است؟

بسیار پیش می آید که لایه های اولیه ی خاکی ظرفیت زیادی برای تحمل نیروهای مختلف و انتقال آن به سطوح پایین تر نداشته باشد. در همین راستا، از شمع کوبی در گودبرداری بهره می برند و در بسیاری از مواقع هم این کار نتیجه می دهد. با انجام این کار، احتمال نشست ساختمان ها نیز به حداقل خواهد رسید. ادامه مطلب …

مقنی کیست؟ چاه کن دستی کیست؟

چاه کن کیست؟چاه کن کیست؟
چاه کن دستی کیست؟
دستمزد چاه کن چقدر است؟
قیمت چاه کن چگونه تعیین می شود؟
مقنی، چاه کن، کاریزکار یا کاریزگر، همه اینها اسامی هستند که به فردی که عملیات حفر چاه با اهداف مختلف را در زمین انجام می دهد، اطلاق می شود.
در این مقاله قصد داریم تا توضیح کاملی را در خصوص چاه کنی و مقنی حفر چاه ارائه دهیم. پس چنانچه تمایل دارید تا در مورد چاه کن و موارد دیگر نظیر قیمت چاه کنی اطلاعات داشته باشید، ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید.

ادامه مطلب …

علت بالا زدن و پرشدن چاه فاضلاب چیست؟

پر شدن چاه و یا بالا زدن آن قطعا اتفاق بسیار بدی در زندگی هر خانواده ای خواهد بود. این چاه ها ممکن است به فاضلاب ها در توالت و یا آشپزخانه مربوط باشد و حتی ساختمان ها را هم تحت تاثیر قرار دهد. البته این قضیه چندان هم اتفاق عجیبی نیست و ممکن است برای هر ساختمانی رخ دهد.

پر شدن چاه در وهله ی اول به جایی که زندگی می کنید، بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر منزل شما در منطقه ای کوهستانی باشد، آبرسانی به آن جا معمولا با مشکلاتی مواجه بوده و در نتیجه چاه ها زودتر پر می شوند. البته بالا آمدن چاه دلایل دیگری هم دارد که در ادامه به همه ی آن ها اشاره خواهیم داشت. ادامه مطلب …